O projektu

Cenově dostupný bytový komplex bytové domy Park Wolkerova se nachází na pravém břehu Vltavy v klidné lokalitě Kralup nad Vltavou – Lobečku v ulici J. Wolkera. Díky své poloze se jedná o univerzální a všestranný projekt, v jehož blízkosti jsou obchodní domy Tesco a Lidl, školy, školka i lékařské ordinace.

Nemusíte být cyklonadšenci nebo in-line bruslaři, abyste si díky blízké cyklostezce užili objevování krás břehů Vltavy. Velkým lákadlem pro místní i cykloturisty z okolí je evropská cyklostezka EV 7 spojující norský Nordkapp s Maltou. V okolí se nachází i řada známých a zajímavých turistických cílů – zámek Nelahozeves, zřícenina hradu Okoř, zámek Veltrusy nebo třeba památná hora Říp. Ideální tipy na sobotní výlet s přáteli.

Za kulturou můžete vyrazit do kina Vltava, městské knihovny nebo muzea. Ve městě se nachází řada restaurací a kaváren. Za sportem se můžete vydat na zimní stadion, fotbalový stadion nebo do plaveckého areálu. Park Wolkerova přináší klidné a po všech stránkách rozumné bydlení pro každého.

Spojte se s námi

Zeptejte se nás na cokoliv, použijte náš formulář a my Vám odpovíme co nejdříve.